Jak se dostat do Taghit

Triathlon North Africa nabízí všem svým účastníkům a jejich doprovodu dopravu z letiště Boudghene Ben Ali Lotfi Airport (Béchar) na hotel ve městě Taghit ZDARMA! Pro více informací a objednání odvozu z letiště, kontaktujte organizátora skrze emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Lety do Alžíru

Každý účastník musí nejprve letět do hlavního města Alžírska – Alžíru. Pří příletu na letiště v Alžíru projděte pasovou kontrolou, vyzvedněte si zavazadla a přejděte na domácí terminál. Zde se odbavíte na domácí let s Air Algerie nebo Tassili Airlines na let do Bécharu. Po příletu na vás bude čekat náš průvodce, který se o vás během přestupu bude starat.

 

COMPANY

DESTINATION

Air Canada

Montreal (P.-E. Trudeau)

Air France

Paris (Charles de Gaulle), Paris Orly, Montpellier

Alitalia

Rome (Leonard de Vinci, Fiumicino)

British Airways

London - Gatwick

EgyptAir

Cairo

Emirates

Dubai

Iberia

Madrid

TUIfly

Brussels-Charleroi Sud

Lufthansa

Frankfurt am Mein

Qatar Airlines

Doha-Hamad

Royal Air Maroc

Casablanca Mohammed V

Royal Jordanian

Amman–Reine Alia

Saudia

Medina, Jeddah

Swissair

Geneva Cointrin

TAP Portugal

Lisbon H. Delgado

Tassili Airlines
(also for domestic flight of Algeria)

Marseille (Provence), Paris (Charles de Gaulle), Strasbourg, Nantes Atlantique

Tunisair

Tunis

Turkish Airlines

Istanbul New Airport

Vueling

Barcelona-El Prat, Valencia, Marseille (Provence), Alicante

Air Algerie

Alicante, Amman, Basel, Bamako, Barcelona, Beijing, Beyrouth, Bordeaux, Brussels, Budapest, Casablanca, Dakar, Dubai, Frankfurt am Main, Geneva, Istanbul, Djeddah, Lisbon, London, Lyon, Madrid, Marseille, Nancy, Milan, Montpellier, Montreal, Moscow, Nice, Ouagadougou, Palma, Paris, Rome, Tunis, Wien

Lety do Taghit

Do města Béchar létá jeden let denně z Alžíru. Rezervace se otevírají 3 měsíce před závodem. Kvůli tomu všem účastníkům doporučujeme, aby si rezervovali svůj let do Bechar co nejdříve! Rezervaci můžete provést přes oficiální stránky Air Algerie, Tassili Airlines nebo cestovní kancelář. Pokud potřebujete pomoci s rezervací letenek, kontaktujte organizátora skrze emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.