R&B Mědílek s.r.o.

Snímek obrazovky (125)

Česká rodinná firma od roku 1990, přední evropský výrobce plastových nápojových lahví s potiskem na zakázku. Specializuje se zejména na cyklistické a hokejové lahve. Nejzajímavějšími zákazníky jsou například Škoda Auto, Kellys Bicycles, Nutrend a další.


Zdravá láhev®

Zdravá lahev® je ideální lahev na vodu, studené i teplé nápoje, kterou si během několika let ověřilo a oblíbilo již mnoho maminek, dětí a sportovně aktivních lidí, kterým záleží na vlastním zdraví. Jako lahev na pití skvěle slouží při každodenním používaní a pomáhá tak dodržovat pitný režim.

Zdravé lahve® jsou vyrobeny z bezpečného medicínského materiálu, speciálně vyvinutého pro zdravotnictví, díky kterým získávají oproti běžným lahvím značné výhody.

Výhody:

 • je vyrobena z materiálu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely
  Tento materiál (polypropylen) se využívá např. při nitrotělních aplikacích u pacientů, na jednotkách intenzivní péče a všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na ochranu a bezpečnost lidského zdraví.
 • bez ftalátů, změkčovadel, BPA , BPS
  Zdravá lahev® je lahev bez obsahu těchto toxických látek, které se uvolňují např. z jiných často dovážených plastových lahví. Pozorně vybírejte, chráníte tím zdraví své a vašich nejbližších.
 • bez zápachů a plísní
  Zdravá lahev® nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně. Je snadné udržovat ji stále hygienicky čistou. Její použití je možné pro všechny typy nápojů bez omezení – nápoje až do 100°C, ledové nápoje nebo sycené. U sycených nápojů doporučujeme otočit zátku do pozice „CLOSE”, aby se zátka tlakem sama neuvolňovala.
 • splňuje nejnovější požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků určených pro styk s potravinami v rámci platné legislativy.

Webové stránky: R&B MědílekZdravá láhev®

Facebook: R&B MědílekZdravá láhev®

Instagram: R&B Mědílek,Zdravá láhev®A Czech family business since 1990, a leading European manufacturer of plastic beverage bottles with custom-made printing. He specializes in cycling and ice hockey bottles. The most interesting customers are Škoda Auto, Kellys Bicycles and Nutrend.


Healthy Bottle®

A unique drinking bottle made of material specifically developed for medical and phafmaceutical purposes.

Advantages:

 • It is made of material especially developed for medical and pharmaceutical use.
  This material (polypropylene) is used for patients in intensive care units and wherever there is the highest demand for the protection of human health and safety.
 • Made without phthalates, plasticizers and BPA
  Healthy Bottle is free of toxic substances, which are often released from many imported plastic bottles.
 • Healthy Bottle doesn’t take in any odours and does not form mould.
  It is also very easy to keep it clean. It can be used for any type of beverage – drinks up to 100 °C, iced drinks or soft drinks. For soft drinks it is recommended to rotate the stopper into a ‘CLOSE’ position to stop the pressure opening it.
 • It complies with the latest requirements for health safety of products intended for contact with food under the current legislation.

Web site: R&B MědílekHealthy Bottle®

Facebook: R&B MědílekHealthy Bottle®

Instagram: R&B Mědílek,Healthy Bottle®Une entreprise familiale tchèque créée en 1990, l’un des principaux fabricants européens de gourdes personalisée. Specialiste de gourdes pour le cyclisme et l´hockey sur glace. Les clients principales sont Škoda Auto, Kellys Bicycles, Nutrend et d´autres.


Eco Gourde

Eco-gourde est une bouteille réutilisable pour les petits et les grands.

Grâce à cette gourde écologique, vous protégez votre santé et celle de vos enfants tout en étant respectueux de l’environnement.

Fait de matériaux normalement utilisés dans l’industrie pharmaceutique et médicale. Totalement recyclable.

Avantages:

 • Eco-gourde est une bouteille réutilisable pour les petits et les grands.
 • Grâce à cette gourde écologique, vous protégez votre santé et celle de vos enfants tout en étant respectueux de l’environnement.
 • SANS phtalates, BPA, ni BPS, totalement recyclable.

Site internet: R&B MědílekEco Gourde

Facebook: R&B MědílekEco Gourde

Instagram: R&B Mědílek,Eco Gourde

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close